0

ШАМПУНЬ ДЛЯ ЖИРНОГО ВОЛОССЯ BALANCE 1.0 L TM Luxord

  • Виробник: Luxord ТМ
  • Артикул: 00003
  • Наявність: В наявності
0.00 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Опис: В своєму складі містить екстракт кореня імбирю - він сприяє оздоровленюю волосся, робить його більш міцним і стійким до зовнішніх факторів, живить волосяні шкіру голови, підсилюючи ріст волосся, роблячи його більш дієздатним, нормалізує дію сальних залоз, зменшуючи виділення підшкірного жиру. Екстракт зеленого чаю - забезпечує волоссю і шкірі голови комплексний догляд, сприяє зміцненню коренів волосся, живить його корисними вітамінами та мінералами, перешкоджає подразненню, сухості та появі лупи, повертає волоссю силу і здоровий блиск. Ніацинамід або вітамін РР - сіль нікотинової кислоти має відмінні дерматологічні властивості і в тому числі регулює роботу сальних залоз.
  • Огляд товару
  • Характеристики

В своєму складі містить екстракт кореня імбирю - він сприяє оздоровленюю волосся, робить його більш міцним і стійким до зовнішніх факторів, живить волосяні шкіру голови, підсилюючи ріст волосся, роблячи його більш дієздатним, нормалізує дію сальних залоз, зменшуючи виділення підшкірного жиру. Екстракт зеленого чаю - забезпечує волоссю і шкірі голови комплексний догляд, сприяє зміцненню коренів волосся, живить його корисними вітамінами та мінералами, перешкоджає подразненню, сухості та появі лупи, повертає волоссю силу і здоровий блиск. Ніацинамід або вітамін РР - сіль нікотинової кислоти має відмінні дерматологічні властивості і в тому числі регулює роботу сальних залоз. 

Характеристики
Опис
Опис В своєму складі містить екстракт кореня імбирю - він сприяє оздоровленюю волосся, робить його більш міцним і стійким до зовнішніх факторів, живить волосяні шкіру голови, підсилюючи ріст волосся, роблячи його більш дієздатним, нормалізує дію сальних залоз, зменшуючи виділення підшкірного жиру. Екстракт зеленого чаю - забезпечує волоссю і шкірі голови комплексний догляд, сприяє зміцненню коренів волосся, живить його корисними вітамінами та мінералами, перешкоджає подразненню, сухості та появі лупи, повертає волоссю силу і здоровий блиск. Ніацинамід або вітамін РР - сіль нікотинової кислоти має відмінні дерматологічні властивості і в тому числі регулює роботу сальних залоз.