0

ПІНКА ДЛЯ ВМИВАННЯ СУХОЇ ТА НОРМАЛЬНОЇ ШКІРИ 200 мл ТМ Luxord

  • Виробник: Luxord ТМ
  • Артикул: 0000010
  • Наявність: В наявності
0.00 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Опис: Наша інноваційна пінка для обличчя сухої та нормальної шкіри є ідеальним поєднанням розкоші та ефективності. Формула, розроблена з використанням передових технологій, натуральних природних компонентів з вітаміном РР, допомагає боротися з проблемами шкіри, такими як акне та надмірне виділення себуму, залишаючи шкіру чистою, збалансованою та сяючою здоров'ям.
  • Огляд товару
  • Характеристики

Наша інноваційна пінка для обличчя сухої та нормальної шкіри є ідеальним поєднанням розкоші та ефективності. Формула, розроблена з використанням передових технологій, натуральних природних компонентів з вітаміном РР, допомагає боротися з проблемами шкіри, такими як акне та надмірне виділення себуму, залишаючи шкіру чистою, збалансованою та сяючою здоров'ям.

Характеристики
Опис
Опис Наша інноваційна пінка для обличчя сухої та нормальної шкіри є ідеальним поєднанням розкоші та ефективності. Формула, розроблена з використанням передових технологій, натуральних природних компонентів з вітаміном РР, допомагає боротися з проблемами шкіри, такими як акне та надмірне виділення себуму, залишаючи шкіру чистою, збалансованою та сяючою здоров'ям.