0

ПІНКА ДЛЯ ВМИВАННЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ 200 мл ТМ Luxord

  • Виробник: Luxord ТМ
  • Артикул: 0000009
  • Наявність: В наявності
0.00 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Опис: Пінка для обличчя з екстрактом алое та огірка - ідеальне поєднання природних інгредієнтів для зволоження та освіження вашої шкіри. Ніжна текстура пінки очищає шкіру, залишаючи її зволоженою, сяючою та готовою до нових викликів дня. Освіжаючий аромат огірка пробуджує почуття зволоження, надаючи шкірі приємне відчуття комфорту та очищення.
  • Огляд товару
  • Характеристики

Пінка для обличчя з екстрактом алое та огірка - ідеальне поєднання природних інгредієнтів для зволоження та освіження вашої шкіри. Ніжна текстура пінки очищає шкіру, залишаючи її зволоженою, сяючою та готовою до нових викликів дня. Освіжаючий аромат огірка пробуджує почуття зволоження, надаючи шкірі приємне відчуття комфорту та очищення.

Характеристики
Опис
Опис Пінка для обличчя з екстрактом алое та огірка - ідеальне поєднання природних інгредієнтів для зволоження та освіження вашої шкіри. Ніжна текстура пінки очищає шкіру, залишаючи її зволоженою, сяючою та готовою до нових викликів дня. Освіжаючий аромат огірка пробуджує почуття зволоження, надаючи шкірі приємне відчуття комфорту та очищення.