0

КОНДИЦІОНЕР ЗМІЦНЮЮЧИЙ З ВІТАМІННИМ КОМПЛЕКСОМ STRENGTH 1L TM Luxord

  • Виробник: Luxord ТМ
  • Артикул: 00008
  • Наявність: В наявності
0.00 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Опис: Зміцнюючий кондиціонер для жіночого волосся з вітамінним комплексом ефективно бореться з ламкістю, зміцнюючи волосся від коренів до кінчиків. Він збагачений потужною сумішшю вітамінів А, Е та В5, які глибоко живлять волосся, сприяючи його відновленню та підвищуючи еластичність. Регулярне застосування цього кондиціонера залишає волосся міцним, блискучим та повним життєвої сили, зменшуючи його ламкість і випадання. В своєму складі містить екстракт молочних білків - робить волосся сильними і еластичним, екстракт солодкого мигдалю - зменшує ламкість волосся, олія насіння соняшнику - містить вітамін Е, лінолеву кислоту, які сприяють росту волосяного фолікула і зміцнюють їх, регулює жирність шкіри голови, пом’якшує і запобігає ламкості, відновлює захисний бар’єр; масло ши -містить вітамін А, Е, F, нейтралізує шкідливий вплив УФ променів, має термозахисні властивості, захищає від ламкості і посічених кінчиків, зволожує і надає здорового блиску; екстракт насіння селери – це джерело вітамінів В1, В2, В6, В9, Е, К, А, РР, калію кальцію, фосфору та безлічі інших елементів, має захисну та протизапальну дію.. Регулярне застосування цього кондиціонера залишає волосся міцним, блискучим та повним життєвої сили, зменшуючи його ламкість і випадання.
  • Огляд товару
  • Характеристики

Зміцнюючий кондиціонер для жіночого волосся з вітамінним комплексом ефективно бореться з ламкістю, зміцнюючи волосся від коренів до кінчиків. Він збагачений потужною сумішшю вітамінів А, Е та В5, які глибоко живлять волосся, сприяючи його відновленню та підвищуючи еластичність. Регулярне застосування цього кондиціонера залишає волосся міцним, блискучим та повним життєвої сили, зменшуючи його ламкість і випадання. В своєму складі містить екстракт молочних білків - робить волосся сильними і еластичним, екстракт солодкого мигдалю - зменшує ламкість волосся, олія насіння соняшнику - містить вітамін Е, лінолеву кислоту, які сприяють росту волосяного фолікула і зміцнюють їх, регулює жирність шкіри голови, пом’якшує і запобігає ламкості, відновлює захисний бар’єр; масло ши -містить вітамін А, Е, F, нейтралізує шкідливий вплив УФ променів, має термозахисні властивості, захищає від ламкості і посічених кінчиків, зволожує і надає здорового блиску; екстракт насіння селери – це джерело вітамінів В1, В2, В6, В9, Е, К, А, РР, калію кальцію, фосфору та безлічі інших елементів, має захисну та протизапальну дію.. Регулярне застосування цього кондиціонера залишає волосся міцним, блискучим та повним життєвої сили, зменшуючи його ламкість і випадання.

Характеристики
Опис
Опис Зміцнюючий кондиціонер для жіночого волосся з вітамінним комплексом ефективно бореться з ламкістю, зміцнюючи волосся від коренів до кінчиків. Він збагачений потужною сумішшю вітамінів А, Е та В5, які глибоко живлять волосся, сприяючи його відновленню та підвищуючи еластичність. Регулярне застосування цього кондиціонера залишає волосся міцним, блискучим та повним життєвої сили, зменшуючи його ламкість і випадання. В своєму складі містить екстракт молочних білків - робить волосся сильними і еластичним, екстракт солодкого мигдалю - зменшує ламкість волосся, олія насіння соняшнику - містить вітамін Е, лінолеву кислоту, які сприяють росту волосяного фолікула і зміцнюють їх, регулює жирність шкіри голови, пом’якшує і запобігає ламкості, відновлює захисний бар’єр; масло ши -містить вітамін А, Е, F, нейтралізує шкідливий вплив УФ променів, має термозахисні властивості, захищає від ламкості і посічених кінчиків, зволожує і надає здорового блиску; екстракт насіння селери – це джерело вітамінів В1, В2, В6, В9, Е, К, А, РР, калію кальцію, фосфору та безлічі інших елементів, має захисну та протизапальну дію.. Регулярне застосування цього кондиціонера залишає волосся міцним, блискучим та повним життєвої сили, зменшуючи його ламкість і випадання.