0

Засіб для чищення кранів

  • Виробник: Luxord ТМ
  • Артикул: 000000797
  • Наявність: В наявності
110.00 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Опис: застосовується для чищення кранів, змішувачів та інших хромованих поверхонь. Мийний засіб діє у кількох напрямках: видаляє різні забруднення, дезінфікує поверхню та повертає первісний блиск. Рідина світло-блакитного кольору, з цитрусовим ароматом. Пляшка ПВХ з розпилювачем, місткість 0,5 л.
Склад: вода демінералізована, неіоногенні ПАР менше 5%, аніонні ПАР менше 5%, розчинник, катіонний полімер, комплексоутворювач менше 5%, органічні кислоти від 5 до 15%, неорганічні кислоти менше 5%, барвник, ароматизатор.
  • Огляд товару
  • Характеристики
Характеристики
Опис
Опис застосовується для чищення кранів, змішувачів та інших хромованих поверхонь. Мийний засіб діє у кількох напрямках: видаляє різні забруднення, дезінфікує поверхню та повертає первісний блиск. Рідина світло-блакитного кольору, з цитрусовим ароматом. Пляшка ПВХ з розпилювачем, місткість 0,5 л.
Склад
Склад вода демінералізована, неіоногенні ПАР менше 5%, аніонні ПАР менше 5%, розчинник, катіонний полімер, комплексоутворювач менше 5%, органічні кислоти від 5 до 15%, неорганічні кислоти менше 5%, барвник, ароматизатор.