0

Універсальний рідкий засіб Гель для прання 1,5л

  • Артикул: 000000818
  • Наявність: В наявності
227.00 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Опис: Універсальний рідкий засіб для прання кольорових, білих і чорних речей, з різних типів тканин автоматичному та в ручному режимі, можна використовувати для швидкого прання, у жорсткій воді, зберігає волокна та первинну яскравість речей. Гель світло-блакитного кольору з ароматом – свіжість.
Склад: вода демінералізована, аніоноактивний ПАР від 5 до 15%, неіоногенний ПАР менше 5%, амфотерні ПАР менше 5%, комплексоутворювачі менше 5%, ензими менше 5%, функціональні добавки від менше 5%, оптичний відбілювач менше 5%, консервант менше 5%, ароматизатор свіжість, барвник блакитний.
  • Огляд товару
  • Характеристики


Характеристики
Опис
Опис Універсальний рідкий засіб для прання кольорових, білих і чорних речей, з різних типів тканин автоматичному та в ручному режимі, можна використовувати для швидкого прання, у жорсткій воді, зберігає волокна та первинну яскравість речей. Гель світло-блакитного кольору з ароматом – свіжість.
Склад
Склад вода демінералізована, аніоноактивний ПАР від 5 до 15%, неіоногенний ПАР менше 5%, амфотерні ПАР менше 5%, комплексоутворювачі менше 5%, ензими менше 5%, функціональні добавки від менше 5%, оптичний відбілювач менше 5%, консервант менше 5%, ароматизатор свіжість, барвник блакитний.