0

ШАМПУНЬ ВІДНОВЛЕННЯ З ОЛІЄЮ ЖОЖОБА RAPAIRE 1L ТМ Luxord

  • Виробник: Luxord ТМ
  • Наявність: В наявності
0.00 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Опис: Шампунь для очищення волосся та шкіри голови. Відновлює структуру волосся повертає блиск. Гель перламутрового кольору, з запахом ваніль. Глибоке відновлення: Завдяки унікальній формулі з олією жожоба, цей шампунь інтенсивно живить і відновлює пошкоджене волосся, повертаючи йому природну м’якість і силу. Живлення та зволоження: Олія жожоба глибоко проникає в структуру волосся, зволожуючи його зсередини і запобігаючи втраті вологи, що робить кожен локон більш еластичним і блискучим. Захист та блиск: Регулярне використання шампуню допомагає захистити волосся від зовнішніх пошкоджень, надаючи йому здоровий блиск та неперевершене відчуття м’якості.
  • Огляд товару
  • Характеристики

Шампунь для очищення волосся та шкіри голови. Відновлює структуру волосся повертає блиск. Гель перламутрового кольору, з запахом ваніль. Глибоке відновлення: Завдяки унікальній формулі з олією жожоба, цей шампунь інтенсивно живить і відновлює пошкоджене волосся, повертаючи йому природну м’якість і силу. Живлення та зволоження: Олія жожоба глибоко проникає в структуру волосся, зволожуючи його зсередини і запобігаючи втраті вологи, що робить кожен локон більш еластичним і блискучим. Захист та блиск: Регулярне використання шампуню допомагає захистити волосся від зовнішніх пошкоджень, надаючи йому здоровий блиск та неперевершене відчуття м’якості.

Характеристики
Опис
Опис Шампунь для очищення волосся та шкіри голови. Відновлює структуру волосся повертає блиск. Гель перламутрового кольору, з запахом ваніль. Глибоке відновлення: Завдяки унікальній формулі з олією жожоба, цей шампунь інтенсивно живить і відновлює пошкоджене волосся, повертаючи йому природну м’якість і силу. Живлення та зволоження: Олія жожоба глибоко проникає в структуру волосся, зволожуючи його зсередини і запобігаючи втраті вологи, що робить кожен локон більш еластичним і блискучим. Захист та блиск: Регулярне використання шампуню допомагає захистити волосся від зовнішніх пошкоджень, надаючи йому здоровий блиск та неперевершене відчуття м’якості.