0

КОНДИЦІОНЕР ЗВОЛОЖУЮЧИЙ З ЕКСТРАКТОМ АЛОЕ ВЕРА MOISTURE 0,5 L TM Luxord

  • Виробник: Luxord ТМ
  • Наявність: В наявності
0.00 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Опис: Зволожуючий кондиціонер для жіночого волосся. Рекомендований для сухого волосся. З цим кондиціонером ви забудете про ламкість, посічені кінчики і випадіння волосся. Ви отримаєте абсолютно здорове, розкішне волосся. В своєму складі містить: гідролізат кератину - речовина, схожа з кератином волосся, розгладжує лусочки і пантенол у складі цього засобу зміцнять кожен волосок, відновивши йог; олії арганії і авокадо - зроблять волосся шовковистим і еластичним, приборкають неслухняні локони і полегшать розчісування, екстракт алое – інтенсивно зволожує , заспокоюєта живить волосся та шкіру; протеїн - забезпечить волоссю щедре підживлення. Кондиціонер захистить ваше волосся від згубного впливу навколишнього середовища (яскраве сонце, морози), збереже їх колір насиченим і попередить появу пошкоджень, наддасть волоссю об’єм.
  • Огляд товару
  • Характеристики

Зволожуючий кондиціонер для жіночого волосся. Рекомендований для сухого волосся. З цим кондиціонером ви забудете про ламкість, посічені кінчики і випадіння волосся. Ви отримаєте абсолютно здорове, розкішне волосся. В своєму складі містить: гідролізат кератину - речовина, схожа з кератином волосся, розгладжує лусочки і пантенол у складі цього засобу зміцнять кожен волосок, відновивши йог; олії арганії і авокадо - зроблять волосся шовковистим і еластичним, приборкають неслухняні локони і полегшать розчісування, екстракт алое – інтенсивно зволожує , заспокоюєта живить волосся та шкіру; протеїн - забезпечить волоссю щедре підживлення. Кондиціонер захистить ваше волосся від згубного впливу навколишнього середовища (яскраве сонце, морози), збереже їх колір насиченим і попередить появу пошкоджень, наддасть волоссю об’єм.

Характеристики
Опис
Опис Зволожуючий кондиціонер для жіночого волосся. Рекомендований для сухого волосся. З цим кондиціонером ви забудете про ламкість, посічені кінчики і випадіння волосся. Ви отримаєте абсолютно здорове, розкішне волосся. В своєму складі містить: гідролізат кератину - речовина, схожа з кератином волосся, розгладжує лусочки і пантенол у складі цього засобу зміцнять кожен волосок, відновивши йог; олії арганії і авокадо - зроблять волосся шовковистим і еластичним, приборкають неслухняні локони і полегшать розчісування, екстракт алое – інтенсивно зволожує , заспокоюєта живить волосся та шкіру; протеїн - забезпечить волоссю щедре підживлення. Кондиціонер захистить ваше волосся від згубного впливу навколишнього середовища (яскраве сонце, морози), збереже їх колір насиченим і попередить появу пошкоджень, наддасть волоссю об’єм.