0

КОНДИЦІОНЕР ВІДНОВЛЕННЯ З ОЛІЄЮ ЖОЖОБА RAPAIRE 1L TM Luxord

  • Виробник: Luxord ТМ
  • Наявність: В наявності
0.00 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Опис: Відновлюючий кондиціонер для жіночого волосся. Кондиціонер рекомендований для для пошкодженого, ослабленого волосся, надає волоссю здоровий блиск. Глибоко проникає у структуру волосся, інтенсивно живить та відновлює його пошкоджені ділянки, сприяє легкому розчісуванню та надає об’єму. В своєму складі містить: олію авокадо та кокосову олію – які містить білки, мінерали та жирні кислоти, що активно зволожують та живлять волосся по всій довжині, покращують його зовнішній вигляд; гідролізат кератину - речовина, схожа з кератином волосся, розгладжує лусочки; екстракт кропиви - кондиціонує, знімає статичну напругу, стимулює ріст та захищає волосся від УФ променів, олія чорного тмину - насичена жирними кислотами, вітамінами А і Е, цинком, має протизапальну та антибактеріальну дію. Кондиціонер ефективно запобігає появі посічених кінчиків і сприяє загальному здоров’ю волосся, роблячи його міцнішим та еластичним, відновлюючи його здорове сяяння.
  • Огляд товару
  • Характеристики

Відновлюючий кондиціонер для жіночого волосся. Кондиціонер рекомендований для для пошкодженого, ослабленого волосся, надає волоссю здоровий блиск.Глибоко проникає у структуру волосся, інтенсивно живить та відновлює його пошкоджені ділянки, сприяє легкому розчісуванню та надає об’єму. В своєму складі містить: олію авокадо та кокосову олію – які містить білки, мінерали та жирні

кислоти, що активно зволожують та живлять волосся по всій довжині, покращують його зовнішній вигляд; гідролізат кератину - речовина, схожа з кератином волосся, розгладжує лусочки; екстракт кропиви - кондиціонує, знімає статичну напругу, стимулює ріст та захищає волосся від УФ променів, олія чорного тмину- насичена жирними кислотами, вітамінами А і Е, цинком, має протизапальну та

антибактеріальну дію. Кондиціонер ефективно запобігає появі посічених кінчиків і сприяє загальному здоров’ю волосся, роблячи його міцнішим та еластичним, відновлюючи його здорове сяяння.

Характеристики
Опис
Опис Відновлюючий кондиціонер для жіночого волосся. Кондиціонер рекомендований для для пошкодженого, ослабленого волосся, надає волоссю здоровий блиск. Глибоко проникає у структуру волосся, інтенсивно живить та відновлює його пошкоджені ділянки, сприяє легкому розчісуванню та надає об’єму. В своєму складі містить: олію авокадо та кокосову олію – які містить білки, мінерали та жирні кислоти, що активно зволожують та живлять волосся по всій довжині, покращують його зовнішній вигляд; гідролізат кератину - речовина, схожа з кератином волосся, розгладжує лусочки; екстракт кропиви - кондиціонує, знімає статичну напругу, стимулює ріст та захищає волосся від УФ променів, олія чорного тмину - насичена жирними кислотами, вітамінами А і Е, цинком, має протизапальну та антибактеріальну дію. Кондиціонер ефективно запобігає появі посічених кінчиків і сприяє загальному здоров’ю волосся, роблячи його міцнішим та еластичним, відновлюючи його здорове сяяння.