0

КОНДИЦІОНЕР ДЛЯ ЖИРНОГО ВОЛОССЯ BALANCE 1.0 L TM Luxord

  • Виробник: Luxord ТМ
  • Наявність: В наявності
0.00 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Опис: Балансуючий кондиціонер для жіночого жирного волосся, з чарівним ароматом квітів, ідеально відновлює природний баланс волосся, регулюючи вироблення себума без пересушування, забезпечує інтенсивний догляд, кондиціонуючий і антистатичний ефект. Полегшує розчісування й робить волосся слухняним. Підходить для частого використання. Не обтяжує волосся. В своєму складі містить: кашемір - надає відновлюючу дію на структуру волосся, живить та зволожує шкіру голови, створює щільну плівку на поверхні, що не дозволяє втрачати вологу, ніацинамід (вітамін В3) - регулює секреторну діяльність сальних залоз, допомагає у виробництві клітинної енергії та має антиоксидантну властивість, що сприяє зміцненню і росту волосся, екстракт маракуї - багатий на вітаміни А, В, С, Е, H, прекрасно регулює жирність і м’яко очищає шкіру голови, органічний екстракт кокоса - зволожує і зміцнює структуру, запобігає ламкості, появі посічених кінчиків і лупи, стимулює ріст волосся. Кондиціонер глибоко живить і зміцнює волосся, залишаючи його м’яким та еластичним. Завдяки легкій формулі, кондиціонер залишає волосся свіжим, об’ємним та із сяючим квітковим ароматом, який триває весь день.
  • Огляд товару
  • Характеристики

Балансуючий кондиціонер для жіночого жирного волосся, з чарівним ароматом квітів, ідеально відновлює природний баланс волосся, регулюючи вироблення себума без пересушування, забезпечує інтенсивний догляд, кондиціонуючий і антистатичний ефект. Полегшує розчісування й робить волосся слухняним. Підходить для частого використання. Не обтяжує волосся. В своєму складі містить: кашемір - надає відновлюючу дію на структуру волосся, живить та зволожує шкіру голови, створює щільну плівку на поверхні, що не дозволяє втрачати вологу, ніацинамід (вітамін В3) - регулює секреторну діяльність сальних залоз, допомагає у виробництві клітинної енергії та має антиоксидантну властивість, що сприяє зміцненню і росту волосся, екстракт маракуї - багатий на вітаміни А, В, С, Е, H, прекрасно регулює жирність і м’яко очищає шкіру голови, органічний екстракт кокоса - зволожує і зміцнює структуру, запобігає ламкості, появі посічених кінчиків і лупи, стимулює ріст волосся. Кондиціонер глибоко живить і зміцнює волосся, залишаючи його м’яким та еластичним. Завдяки легкій формулі, кондиціонер залишає волосся свіжим, об’ємним та із сяючим квітковим ароматом, який триває весь день.

Характеристики
Опис
Опис Балансуючий кондиціонер для жіночого жирного волосся, з чарівним ароматом квітів, ідеально відновлює природний баланс волосся, регулюючи вироблення себума без пересушування, забезпечує інтенсивний догляд, кондиціонуючий і антистатичний ефект. Полегшує розчісування й робить волосся слухняним. Підходить для частого використання. Не обтяжує волосся. В своєму складі містить: кашемір - надає відновлюючу дію на структуру волосся, живить та зволожує шкіру голови, створює щільну плівку на поверхні, що не дозволяє втрачати вологу, ніацинамід (вітамін В3) - регулює секреторну діяльність сальних залоз, допомагає у виробництві клітинної енергії та має антиоксидантну властивість, що сприяє зміцненню і росту волосся, екстракт маракуї - багатий на вітаміни А, В, С, Е, H, прекрасно регулює жирність і м’яко очищає шкіру голови, органічний екстракт кокоса - зволожує і зміцнює структуру, запобігає ламкості, появі посічених кінчиків і лупи, стимулює ріст волосся. Кондиціонер глибоко живить і зміцнює волосся, залишаючи його м’яким та еластичним. Завдяки легкій формулі, кондиціонер залишає волосся свіжим, об’ємним та із сяючим квітковим ароматом, який триває весь день.