0

Гель для прання делікатних речей, 1,5л

  • Артикул: 000000820
  • Наявність: В наявності
227.00 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Опис: Універсальний рідкий засіб для прання делікатних речей в тому числі з вовни та шовку, можна використовувати для швидкого прання, у жорсткій воді, зберігає волокна та первинну яскравість речей, використовується для прання усіх типів тканин в автоматичному та в ручному режимі. Гель безбарвний, з ароматом квітів. Пляшка ПВХ, місткість 1,5 л, 3,0 л, 4,5 л.
Склад: вода демінералізована, аніоноактивний ПАР від 5 до 15%, неіоногенний ПАР менше 5%, амфотерні ПАР менше 5%, антистатичний агент, комплексоутворювачі менше 5%, ензими менше 5%, інгібітори переносу барвників менше 5%, оптичний відбілювач менше 5%, консервант менше 5%, ароматизатор квіти.
  • Огляд товару
  • Характеристики
Характеристики
Опис
Опис Універсальний рідкий засіб для прання делікатних речей в тому числі з вовни та шовку, можна використовувати для швидкого прання, у жорсткій воді, зберігає волокна та первинну яскравість речей, використовується для прання усіх типів тканин в автоматичному та в ручному режимі. Гель безбарвний, з ароматом квітів. Пляшка ПВХ, місткість 1,5 л, 3,0 л, 4,5 л.
Склад
Склад вода демінералізована, аніоноактивний ПАР від 5 до 15%, неіоногенний ПАР менше 5%, амфотерні ПАР менше 5%, антистатичний агент, комплексоутворювачі менше 5%, ензими менше 5%, інгібітори переносу барвників менше 5%, оптичний відбілювач менше 5%, консервант менше 5%, ароматизатор квіти.