0

Гель для прання «color, 1,5л

  • Виробник: Luxord ТМ
  • Артикул: 000000821
  • Наявність: В наявності
241.00 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Опис: Універсальний рідкий засіб для прання кольорових і чорних речей, можна використовувати для швидкого прання, у жорсткій воді, зберігає волокна та первинну яскравість речей, використовується для прання усіх типів тканин в автоматичному та в ручному режимі. Гель світло-зеленого кольору з ароматом – свіжість.
Склад: вода демінералізована, аніоноактивний ПАР від 5 до 15%, неіоногенний ПАР менше 5%, амфотерні ПАР менше 5%, комплексоутворювачі менше 5%, ензими менше 5%, інгібітори переносу барвників менше 5%, оптичний відбілювач менше 5%, консервант менше 5%, ароматизатор свіжість, барвник зелений.
  • Огляд товару
  • Характеристики
Характеристики
Опис
Опис Універсальний рідкий засіб для прання кольорових і чорних речей, можна використовувати для швидкого прання, у жорсткій воді, зберігає волокна та первинну яскравість речей, використовується для прання усіх типів тканин в автоматичному та в ручному режимі. Гель світло-зеленого кольору з ароматом – свіжість.
Склад
Склад вода демінералізована, аніоноактивний ПАР від 5 до 15%, неіоногенний ПАР менше 5%, амфотерні ПАР менше 5%, комплексоутворювачі менше 5%, ензими менше 5%, інгібітори переносу барвників менше 5%, оптичний відбілювач менше 5%, консервант менше 5%, ароматизатор свіжість, барвник зелений.